Co to jest opalanie natryskowe?

opalaniePaniom, które chcą szybko uzyskać piękną opaleniznę, warto polecić opalanie natryskowe w Warszawie. Taki zabieg jest wykonywany w profesjonalnym salonie kosmetycznym i trwa około 20 minut. Jest to inny rodzaj opalania niż korzystanie z lamp opalających, dostępnych w solariach.

Opalanie natryskowe jest wykonywane przez profesjonalną kosmetyczkę, która ma za zadanie równomiernie rozpylić na ciele klientki mgiełkę płynu brązującego. Preparat jest rozprowadzany przez nacisk powietrza w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko nierównomiernej opalenizny. Nie zawiera niebezpiecznych składników, takich jak alkohol i konserwanty. Wyróżnia się różne rodzaje płynów do opalania, bardziej i mniej brązujące, które dostosowuje się do rodzaju skóry klientki. Są one bezpieczne dla alergików, kobiet w ciąży i wszystkich tych, którzy z różnych względów nie mogą się opalać na słońcu.

Przeciwwskazaniami do stosowania opalania natryskowego są zranienia, świeże blizny oraz nadmierna potliwość. Osoba, która zdecyduje się na ten zabieg, powinna odpowiednio się przygotować. Dobrze jest delikatnie wyszorować ciało za pomocą gąbki, nie należy stosować jednak żadnych kremów, balsamów ani oliwek. Skóra nie powinna być podrażniona, dlatego też należy pamiętać, by nie przeprowadzać w ciągu dwóch dni przed opalaniem zabiegu depilacji. Zaleca się przyjście do salonu kosmetycznego na opalanie natryskowe w ubraniu, które nie przylega do ciała. Należy mieć na sobie ciemną bieliznę.

Po przeprowadzeniu zabiegu opalania natryskowego w Warszawie nie należy natomiast brać kąpieli ani korzystać z klubu fitness i siłowni przez 8-10 godzin. Po tym czasie trzeba zmyć nałożony preparat pod prysznicem przy pomocy żelu, lecz bez użycia gąbki. Po upływie doby można nawilżać skórę balsamem, gdyż zwiększy to trwałość opalenizny.