Depilacja nowoczesnym woskiem

adult-19361_640Zapraszamy panie do skorzystania z zabiegów depilacyjncych woskiem lycon w Warszawie. Jest to nowoczesny zabieg z użyciem nowatorskiego, lecz uznanego na świecie naturalnego wosku, który w swoim składzie zawiera naturalne substancje oraz olejki eteryczne.

Oferowane przez nasz salon kosmetyczny zabiegi depilacyjne są bezpieczne oraz niemal bezbolesne. Skóra jest smarowana specjalną oliwką, która chroni skórę i redukuje odczucie bólu. Wosk lycon jest odpowiedni do depilacji wszystkich miejsc na ciele, gdzie występuje zbędne owłosienie. Skutecznie usuwa zarówno małe, nawet jednomilimetrowe włoski, występujące np. na łydkach, udach i rękach, a także długie i grube włosy, które występują pod pachami i w okolicach bikini. Istnieje również możliwość usunięcia włosków na twarzy, czyli nad górną wargą i na brodzie.

Ceny zabiegów depilacji woskiem lycon w Warszawie przedstawiają się różnie i są uzależnione od poddawanej zabiegowi części ciała. Najdroższa jest depilacja całych nóg ze względu na duży obszar ciała poddawany zabiegowi. Tańsza jest depilacja bikini, a jeszcze tańsza depilacja pach. Najmniej trzeba zapłacić za usuwanie włosków na twarzy.

Depilację woskiem lycon można wykonać na specjalną okazję, np. na ślub lub przed wyjazdem na urlop. Po kilku tygodniach włoski odrastają i można powtórzyć zabieg. Klientki, które miały do czynienia z depilacją woskiem lycon w Warszawie, niechętnie wracają do wcześniej stosowanych metod depilacji, takich jak golenie maszynką, depilacja depilatorem czy smarowanie skóry kremami do depilacji.