Lycon – prestiżowa marka z Australii

Lycon jest australijską firmą, założoną w 1978 roku przez Lydię Jordane. Pracując w branży kosmetycznej, postanowiła ona stworzyć taki rodzaj wosku, który będzie odpowiadał jej nawet najbardziej wymagającym klientkom.

Lydia, wywodząca się z farmaceutycznej rodziny, w tworzeniu wosku próbowała swoich sił we własnej kuchni, i w końcu, po wielu próbach i porażkach, udało jej się stworzyć produkt, którym sama była usatysfakcjonowana, a który sprzedała następnie kilku sąsiednim salonom. Teraz jej produkty znane są na całym świecie, a jej firma uważana za jedną z najbardziej prestiżowych marek w tej dziedzinie.

beach-455752_640Tak powstał wosk Lycon, wyróżniający się tym, że jest on w stanie wyrywać nawet najkrótsze, jednomilimetrowe włoski, a przy tym nie przykleja się do skóry i nie ciągnie jej tak, jak mają to z zwyczaju robić inne, tradycyjne woski. Dodatkowo zapobiega on zaczerwienieniom i podrażnieniom skóry już po depilacji, dając tym samym komfort, jakiego nie są w stanie dać nam zwyczajne metody depilacji.

Zalety depilacji produktami Lycon

Dlaczego powinniśmy wypróbować akurat tej metody depilacji? Bowiem jest ona bardzo skuteczna i precyzyjna (jest w stanie usunąć nawet bardzo krótkie włoski), jest na pewno mniej bolesna niż inne metody, a dzięki wykorzystaniu odżywczych właściwości azulenu, aloesu, rumianku, róży oraz lawendy, pielęgnuje skórę. Dodatkowo podczas zabiegu możemy się zrelaksować i rozkoszować bogactwem kolorów wosków oraz ich zapachami i jedwabistą konsystencją.

Salon EasyWaxing w swojej ofercie posiada kilka linii produktowych tej firmy, które stosuje się w zależności od obszaru ciała poddawanemu depilacji (Hot Wax, Lycojet, Strip Wax). Warto również wspomnieć o tym, że temu zabiegowi mogą również poddać się mężczyźni: salon ma w swojej ofercie depilację takich miejsc na ciele jak pachy, nos, policzki oraz brwi, ale również bikini klasyczne czy brazylijskie. Dla kobiet natomiast prócz tego salon proponuje bikini french, kalifornijskie, depilację wąsika czy brody. Warto wspomnieć, że ceny te będą niższe, jeśli wykupimy kartę rabatową EasyWaxing w Warszawie.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.