Myślisz o przeprowadzce pod Warszawę? Sprawdź nasze zestawienie miejscowości!

Masz już dosyć zgiełku wielkiego miasta i marzysz o działce usytuowanej w spokojnej przestrzeni z dostępem do wszystkich dóbr, które dała nam Matka Natura? To codzienna rozterka wielu ludzi zamieszkujących wielkie metropolie, jednak te trzymają ich w szponach głównie ze względu na zobowiązania zawodowe. A co gdybyśmy powiedzieli Ci, że możliwe jest pogodzenie jednego z drugim? W tym artykule przedstawimy kilka podwarszawskich miejscowości, które leżą na tyle blisko miasta, że spokojnie można z nich dojeżdżać każdego dnia do pracy.

 

Zalety mieszkania na peryferiach

Z pewnością większość osób, które emigrują na przedmieścia, robi to ze względu na chęć ucieczki w nieco spokojniejszą rzeczywistość. Mimo wszystko nie chcieliby jednak oni odizolować się od „świata” i stracić dostępu do wszystkich dóbr, z których mogli korzystać na co dzień w tak wielkim mieście, jakim jest Warszawa. Niezależnie od tego, czy wybierzemy Łomianki, Nadarzyn, Piaseczno, Marki czy Józefosław, z pewnością są to miejscowości bardzo rozwinięte pod względem infrastruktury, komunikacji, czy dostępu do usług i produktów. Jeżeli do tego wszystkiego dodamy jeszcze malownicze krajobrazy, spokojną aurę, przyjaznych mieszkańców i duża ilość zieleni, otrzymujemy idealne miejsce do życia!

 

Dom w Walendowie – dlaczego warto?

Szczególną lokalizacją, o której chcieliśmy wspomnieć w tym artykule, jest Walendów. To wieś położona w 18 km na południowy zachód od Warszawy.  Warto zaznaczyć, że jest to miejscowość bardzo dobrze skomunikowania – podróż samochodem do centrum stołecznego miasta zajmie nam ok. 30 min. Walendów to spokojna miejscowość z dostępem do wszystkich dobór i usług. Najważniejsze jednak są tutaj pobliskie tereny, które idealnie nadają się na relaks i wypoczynek wśród naturalnych krajobrazów, ale także nieco aktywniejsze dni spędzane na uprawianiu dyscyplin sportowych. Walendów stał się ostatnio bardzo atrakcyjną lokalizacją, którą jest chętnie wybierana przez Warszawiaków, jako cel ucieczki z wielkiego miasta. Odnajdują tutaj spokój oraz przestrzeń do codziennego życia w doskonałych warunkach.

 

Niezależnie od tego, czy wybierzemy Walendów, czy każdą inną podwarszawska miejscowość, warto skorzystać z oferty usług biura sprzedaży. Dobrym wyborem może być Ventana, czyli profesjonalne usługi deweloperskie związane z obrotem nieruchomościami. Osoby doświadczone w branży doradzą najlepsze lokalizacje i pomogą w znalezieniu atrakcyjnej oferty precyzyjnie dostosowanej do warunków przedstawionych przez klienta.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.