Plama na fotelu? Pranie tapicerki samochodowej to rozwiązanie

Zwierzęta w domu zawsze urozmaicają życie, dla wielu osób stanowią wielkie wsparcie, wnoszą radość i życie do mieszkania, ale przede wszystkim też są członkami rodziny. Jednak decydując się na kota lub psa trzeba się liczyć z konsekwencjami, jakie wynikają z posiadania zwierzęcia. Poza oczywistymi obowiązkami warto zwrócić uwagę na kwestię sierści. Jeżeli masz domowego pupila, będzie to najprawdopodobniej pies albo kot – mają one dużą ilością sierści, która niestety dobrze trzyma się takich materiałów jak powierzchnia kanapy czy tapicerka w samochodzie. Jak sobie z tym poradzić?

Pranie tapicerki samochodowej – dla psiarzy i… każdego

Jeżeli jesteś właścicielem psa, najprawdopodobniej czasami przewozisz go swoim autem. Jak wiadomo, dla zwierząt nieprzyzwyczajonych do długotrwałego zamknięcia w ciasnym miejscu, jest to bardzo stresująca sytuacja. Rodzi to okazję to nieszczęśliwych wypadków, takich jak niekontrolowane oddawanie moczu czy zwracanie pokarmu. W trakcie jazdy, nawet jeżeli pupil jest zamknięty w specjalnym transporterku i nie zdarzy się nic nieprzewidzianego – całe auto, fotele i tapicerka mogą przesiąknąć nieprzyjemnym zapachem. W takim wypadku najlepszym wyjściem będzie pranie tapicerki samochodowej. Samodzielne wykonanie takiej czynności wymaga drogiego sprzętu i dużo doświadczenia (albo bardzo dużej ilości czasu). Istnieje też zagrożenie uszkodzenia wnętrza samochodu lub brak efektów, a tym samym stracony czas. Najlepiej w takim wypadku skorzystać z oferty firmy, która na co dzień zajmuje się takimi zadaniami. Na przykład usługodawca, który oferuje pranie tapicerki w Warszawie,  od razu proponuje klientom usługę ozonowania wnętrza auta. Po wyczyszczeniu tapicerek i wyeliminowaniu wszelkich źródeł nieprzyjemnych zapachów, jest to doskonały sposób na dezynfekcję, odgrzybienie klimatyzacji, a przede wszystkim pozbycie się wszelkich zapachów z kabiny. Taka oferta jest korzystna nie tylko dla osób ze zwierzakami – w każdym samochodzie po pewnym czasie korzystania taki zabieg jest konieczny, aby utrzymać świeżość i estetykę. To również dobry pomysł przed sprzedażą samochodu, żeby kupujący był zadowolony z nabytku.

Pranie tapicerki meblowej

Ta sama firma oferuje znacznie więcej usług – jedną z najczęściej zamawianych jest pranie tapicerki meblowej. Niezależnie od tego, jakie zwierzę w domu posiadasz – będzie zostawiało sierść w każdym miejscu, a ta będzie z łatwością osiadała na wszelkich przedmiotach z materiałem. Do tego w mieszkaniu również zdarzają się niespodziewane “wypadki”, których skutków ciężko jest się później pozbyć – w szczególności, jeśli w domu są dzieci. Pranie tapicerki meblowej nie tylko zapewni pozbycie się konkretnych zanieczyszczeń, ale też pozwoli odświeżyć przez długi czas używane rzeczy – takie jak dywany, kanapy, materace, wykładziny i wszelkie inne tapicerki meblowe. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań i dużemu doświadczeniu firmy, korzystając z jej usług masz pewność, że powierzone rzeczy nie zostaną zniszczone ani uszkodzone.

Dodaj opinię

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Antyspam * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.