Polecamy depilację woskiem lycon

beach-455752_640Współczesny ideał kobiecego piękna to kobieta zadbana, która dba o swoją sylwetkę i nienaganny wygląd.

Nowoczesna kobieta powinna być modnie ubrana, mieć piękne ciało i być pewna siebie. W trosce o swoją urodę i dobre samopoczucie powinna odwiedzać fryzjera i gabinety kosmetyczne, gdzie jest poddawana zabiegom pielęgnacyjnym i upiększającym. Urody kobiecie dodają piękne włosy, paznokcie oraz gładka, jedwabista skóra.

Aby zadbać o swoją skórę, warto regularnie poddawać się zabiegom depilacji. Polecamy wszystkim paniom zabiegi depilacyjne woskiem lycon w Warszawie w naszym salonie kosmetycznym. Lycon to wosk wykonany z naturalnych substancji żywicznych i wosku pszczelego z dodatkiem olejków eterycznych. Depilacja przy pomocy tego wosku to przyjemny i bezbolesny zabieg, który daje znakomite efekty. Skóra jest miękka, przyjemna w dotyku, gładka i przyjemnie pachnąca.

Po zabiegu mogą występować niewielkie podrażnienia, jednak nie są one tak odczuwalne, jak po goleniu skóry maszynką czy po użyciu depilatora. Lycon jest również bezpieczniejszy dla skóry niż kremy do depilacji, które mają w składzie dużo chemicznych substancji.

Po depilacją woskiem lycon w Warszawie panie powinny poczekać, aż znikną podrażnienia skóry, co trwa zwykle około doby. W tym czasie nie powinny wystawiać swojej skóry na intensywne działanie słońca oraz wody w morzu czy basenie. Po zniknięciu podrażnień można już wybrać się na plażę czy inne miejsce, gdzie panie mogą z dumą eksponować swoje gładkie i zadbane ciało.