Porady dotyczące opalania natryskowego

opaleniznaPiękna opalenizna marzy sie każdej kobiecie, szczególnie w porach wiosennych i letnich, gdy zaczynamy chodzić w kolorowych t-shirtach, spodenkach czy sukienkach. Pięknie wybijająca się, złocista opalenizna jest wtedy wyjątkowo pożądana. Coraz częściej o opaleniznę dbają również panowie.

Nową, bardzo współczesną i trwałą metodą szybkiego opalania jest tzw. opalanie natryskowe. Jest to metoda całkowicie bezpieczna dla wszystkich. Nie każdy lubi przesiadywać w solarium czy tez leżakować na słońcu. Poza tym w dzisiejszych czasach każdy jest tak zabiegany, że nie zawsze znajduje na to czas.

Opalanie natryskowe jest o tyle bezpieczne, że nie trzeba narażać się na działanie szkodliwych promieni UV czy też smarować olbrzymią ilością kremów, aby uniknąć poparzenia. Zabieg taki trwa ok. 20 – 40 minut, i w tym czasie kosmetyczka równomiernie rozprowadza po naszym ciele preparat, który ma działanie opalizujące. Nie jest to samoopalacz, tak jak niektórzy myślą. Płyn ten gwarantuje nam równomierną, śliczną, złocistą opaleniznę. Nie ma nawet mowy o tym, aby w jedym miejscu nasza skóra była ciemniejsza, w drugim jaśniejsza. Substancja zawarta w tym preparacie nie zawiera alkoholu, sztucznych konserwantów, perfum czy też innych potencjalnie niebezpiecznych środków.

Skład tych środków jest na tyle bezpieczny, że może ich używać każdy, zarówno osoby z problemami skórnymi jak też kobiety w ciąży. Trzeba jednak korzystać ze sprawdzonych, profesjonalnych salonów, gdyż tak naprawdę tylko i wyłącznie wtedy mamy gwarancję, że produkt stosowany, przypominam, na całe ciało jest w pełni bezpieczny.