Profesjonalny i nowoczesny manicure

fingernails-259972_640Piękne dłonie i paznokcie są wizytówką człowieka, a zwłaszcza kobiety, która ma do dyspozycji szereg zabiegów upiększających paznokcie na wiele różnych sposobów.

Dlatego też istnieje duża konkurencja wśród salonów kosmetycznych, które oferują różnego rodzaje manicure, tipsy oraz zabiegi pielęgnacyjne dla dłoni. Zdarza się też, że w internecie i gazetach swoje usługi, najczęściej amatorsko, oferują panie, które przeszły kursy kosmetyczne, ale nie pracują w salonach urody.

Największą pewność, że klientki będą zadowolone z efektów, dają jednak profesjonalne salony i gabinety kosmetyczne, gdzie pracują osoby z doświadczeniem, które stale podnoszą swoje kwalifikacje. Takie miejsca mogą poszczycić się tym, że uzyskały certyfikaty i dyplomy świadczące o wysokiej jakości oferowanych usług. Jednym z takich miejsc jest nasz salon kosmetyczny specjalizujący się w manicure, usytuowany w Warszawie Centrum.

Naszym klientkom oferujemy m.in. manicure klasyczny, hybrydowy, japoński, francuski oraz nowość, czyli manicure tytanowy. Posiadamy bogatą paletę kolorów lakierów tradycyjnych i żelowych. Używane przez nas lakiery pochodzą od uznanych w Polsce i na świecie producentów kosmetyków do paznokci. Stosujemy także wysokiej klasy odżywki do paznokci oraz kosmetyki służące za bazę pod lakier i utrwalające lakier na paznokciach. Naszym celem jest nie tylko profesjonalne wykonanie manicure, ale także jak najdłuższe utrzymanie lakieru na paznokciach tak, by lakier nie ścierał się i nie odpryskiwał.

Serdecznie zaparaszamy na profesjonalny manicure w Warszawie Centrum.