Zalety opalania natryskowego

feet-188924_640Do zabiegów wykonywanych w salonach kosmetycznych należy opalanie natryskowe. Wykonuje się je w specjalnej kabinie z użyciem płynu, który jest rozpylany poprzez docisk sprężanego powietrza. Jest to bezpieczny dla skóry preparat, który nie zawiera w swoim składzie niebezpiecznych składników.

Opalanie natryskowe w Warszawie to doskonała alternatywa dla osób, które nie mogą korzystać z kąpieli słonecznych ani z solariów. Zabieg nie powoduje ekspozycji ciała na promieniowanie UVA i UVB. Jest więc odpowiedni dla osób o wrażliwej skórze i jasnej karnacji, a nawet dla alergików i kobiet w ciąży.

Jeden zabieg opalania natryskowego wystarczy, by uzyskać piękną i naturalnie wyglądającą opaleniznę. Mgiełka płynu brązującego pokrywa niedoskonałości skóry, takie jak: przebarwienia, siniaki, rozstępy i popękane naczynka. Dodatkowo umiejętnie nałożony preparat pozwala optycznie wyszczuplić sylwetkę.

Płyn nie wysusza skóry, ma delikatny i przyjemny zapach. Aby dłużej zachować efekt opalenizny, klientki zachęcane są do częstego nawilżania ciała balsamem, najlepiej dwa razy dziennie. Efekt utrzymuje się co najmniej kilka dni.

Warto skorzystać z zabiegu opalania natryskowego w Warszawie i przekonać się o jego zaletach. Dobrą okazją do wizyty w salonie kosmetycznym będzie jakaś szczególna impreza lub uroczystość, np. ślub, bal lub przyjęcie. Wykonanie opalania najlepiej zaplanować na 2-3 dni przed tym wydarzeniem. Po około 9 dniach opalenizna staje się mniej widoczna i równomiernie schodzi ze skóry.

Z zabiegu można też skorzystać przed wyjazdem na urlop. Opalanie natryskowe nie jest przeciwwskazaniem do opalania na słońcu. Jest to zabieg, z którego chętnie korzystają celebryci, dlatego warto z niego skorzystać przynajmniej raz na jakiś czas.